هش برد ماینر Cheetah Miner F1

محصول جدید

1,280,000 تومان

  • هش برد مناسب برای دستگاه چیتا ماینر F1

موجود در انبار

هش برد قابل استفاده برای چیتا ماینر F1

دستگاه ماینر Cheetah Miner F1 یکی از محصولات محبوب شرکت چیتا می باشد که از قیمت مناسبی بهره برده است. این محصول توانسته است در میان رقبای جدی خود در بازار خرید و فروش تجهیزات ماینینگ جایگاه ویژه ای پیدا کند. قیمت چیتا ماینر F1 به نسبت هش ریتی که در اختیار کاربران قرار می دهد بسیار مناسب بوده و همین امر این دستگاه ماینر را در حال حاضر یکی از محصولات پر فروش سایت دوریکوین کرده است.

دستگاه ماینر Cheetah Miner F1 عرضه شده با بروز رسانی جدید

در پی ایرادات نرم افزاری و سخت افزاری متعدد که در نسخه اولیه چیتا ماینر F1 که در بازار آن را به نسخه V10 می شناسند وجود داشت، این شرکت این محصول را مجدد طراحی و رفع عیب کرده و با عنوان نسخه V40 وارد بازار کرد. هش برد ماینر F1 در نسخه جدید به طور کامل با کنترل برد ماینر هماهنگ بوده و کارکرد مطلوبی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

Cheetah Miner F1 Bitcoin SHA-256

عیب یابی و تعمیر ماینر F1

شرکت دوریکوین علاوه بر ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی به مشتریان خود در راستای کمک به حل مشکل سایر افراد فعال در حوزه ماینینگ اقدام به فروش قطعات ماینر نیز نموده و در صورت تمایل افراد ذکر شده تعمیر دستگاه آن ها را نیز بر عهده خواهد گرفت. جهت استفاده از خدمات عیب یابی و تعمیر دستگاه های ماینر حتی اگر یکی از مشتریان عزیز ما نیستید می توانید با پشتیبانی فنی دوریکوین تماس حاصل نموده و از خدمات شرکت دوریکوین بهره مند شوید.

نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

هش برد ماینر Cheetah Miner F1

هش برد ماینر Cheetah Miner F1

  • هش برد مناسب برای دستگاه چیتا ماینر F1

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)

محصولات مرتبط