کابل برق ماینر بافو 3x1.5 طول 1.5 متر

محصول جدید

210,000 تومان

  • قطر : 3x1.5 میلیمتر
  • طول کابل : 1.5 متر
  • کاربرد : تامین برق دستگاه های ماینر
  • توان کابل : 16 آمپر
  • مقدار آلیاژ مس : 70%

این محصول در انبار موجود نیست

کابل پاور ماینر بافو، یک انتخاب مطمئن

کابل پاور ماینر بافو با کیفیت ترین کابل موجود در بازار برای راه اندازی ماینر هاست. این کابل با میزان بالای مس موجود در رشته های سیم و اتصالات مرغوب، ماینر شما را در برابر افت ولتاژ و هرگونه صدمه ناشی از کابلهای بی کیفیت بیمه میکند.

چرا به کابل پاور ویژه ماینر نیاز داریم؟

کابلهای پاور ماینر ها از نظر نوع اتصال همان کابل C13 است که در کامپیوترها به کار میرود، اما تفاوت آن در میزان مصرف انرژیست، اگر این تجربه را داشته باشید که یک کابل عادی کامپیوتر را به یک ماینر بزنید حتماً ذوب شدن و آتش گرفتن آنرا دیده اید. در حالی که مصرف انرژی یک کامپیوتر عادی حدود 300 وات است میانگین مصرف یک ماینر چیزی حدود 5 برابر یعنی 1500 وات است، ماینرهایی تا مصرف 5200 وات و بیشتر هم در بازار یافت میشود. بنابراین گرچه نوع اتصال یکسیت ولی نوع کابل و مواد به کار رفته بسیار متفاوت است. در حالی که یک کامپیوتر را میتوان با یک کابل 3x0.5 راه اندازی کرد برای یک ماینر نیاز به یک کابل 3x1.5 دارید. عددی که بعد از X میاید نشانگر قطر سیمهای به کار رفته در کابل است. عامل دیگری که در تعیین کیفیت کابل موثر است میزان مس موجود در آلیاژ رشته های سیم است. هرچه مس بیشتری در آلیاژ سیمها به کار رفته باشد، رسانایی سیم بیشتر است و جریان بیشتری را میتواند از خود عبور دهد.

کابل پاور بافو چه تفاوتی با دیگر کابلها دارد؟

کمپانی بافو یکی از معروف ترین سازندگان انواع کابل، رابط، و تبدیل تجهیزات دیجیتال در بازار است. یکی از اصلی ترین تفاوتهای کابل 3x1.5 بافو میزان مس به کار رفته در آلیاژ سیمهای آن است. در حالی که اکثر کابلهای موجود در بازار دارای آلیاژی با زیر 60% مس هستند، آلیاژ به کار رفته در سیم کابلهای بافو حاوی بیش از 90% مس است. این میزان مس باعث کاهش مقاوت سیم و افزایش توان هدایت جریان میباشد. تفاوت دیگر در مواد پلیمری به کار رفته است، نوع روکش کابل و اتصالاتی که در کابلهای بافو به کار رفته بسیار مقاوتر و مرغوب تر از سایر برندهاست، این مواد مقاومت حرارتی بالاتری دارند و به آسانی ذوب نمیشوند.

هم اکنون میتوانید این کابل را با ضمانت اصالت کالا از دوریکوین تهیه فرمایید.

نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

کابل برق ماینر بافو 3x1.5 طول 1.5 متر

کابل برق ماینر بافو 3x1.5 طول 1.5 متر

  • قطر : 3x1.5 میلیمتر
  • طول کابل : 1.5 متر
  • کاربرد : تامین برق دستگاه های ماینر
  • توان کابل : 16 آمپر
  • مقدار آلیاژ مس : 70%

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)

محصولات مرتبط