تولید کنندگان برتر ماینر و تجهیزات ماینینگ شامل بیت مین (Bitmain) تولید کننده ماینر های آنت ماینر (Antminer)، اینو سیلیکون (Innosilicon)، آی بی لینک (iBeLink)، هالونگ ماینینگ (Halong Mining) تولید کننده ماینر های درگون مینت (Dragonmint) و بایکال (Baikal) تولید کننده ماینر های جاینت (Giant)

بر اساس سازنده 

هیچ محصولی در این شاخه وجود ندارد.

زیر شاخه ها

ماینر های آنت ماینر(Antminer) ساخت شرکت با سابقه در حوزه ماینینگ بیت مین (Bitmain) می باشد. این شرکت بزرگترین تولید کننده ماینر و تجهیزات ماینینگ و خدمات زیر ساخت به ماینینگ ارز های دیجیتال است.

شرکت اینوسیلیکون (Innosilicon) که یک کمپانی با سابقه مخابراتی بوده اکنون پا به عرصه تولید ماینر و تجهیزات ماینینگ گذاشته، ماینر های این شرکت برابر با ماینر های درگوین مینت (DragonMint) ساخت شرکت هالونگ ماینینگ (Halong Mining) می باشند و از چیپ های با طراحی هالونگ ماینینگ که توسط تاسیسات تولید چیپ کمپانی سامسونگ (samsung) ساخته شده است در ساخت آنها استفاده می شود.

 

شرکت روسی بایکال (BAIKAL) تولید کننده ماینر های مشهور جاینت (Giant) یکی از تولید کنندگان چیره دست و خلاق ماینر و تجهیزات ماینینگ است که گر چه فروش ماینر های آن به پای کارخانه های دیگر نمی رسد ولی در تولید ماینر های مولتی الگوریتم (Multi Algorithm) استاد است

شرکت هالونگ ماینینگ (Halong Mining) تولید کننده ماینر های درگون مینت (Dragonmint) و تجهیزات ماینینگ، اولین و تنها شرکتی است که موفق شد با استفاده تاسیسات تولید چیپ سامسونگ (SAMSUNG) و قدرت تکنولوژی آن، اقدام به تولید چیپ های ASIC کند. تمام محصولات اینوسیلیکون (Innosilicon) به وسیله هالونگ ماینینگ طراحی می شوند و از چیپ های آن استفاده می کنند. بازدهی بالای این چیپ ها باعث شده ماینر های اینوسیلیکون و درگون مینت پر بازده ترین و کم مصرف ترین ماینر های جهان باشند.

امکان خرید ماینر و ارائه قیمت تجهیزات ماینینگ ایسیک ماینر (ASICminer) با گارانتی دوریکوین جهت راه اندازی فارم ماینینگ در دوریکوین فراهم شده است

شرکت آمریکایی آی بی لینک (iBeLink) یکی از قوی ترین تولید کنندگان ماینر و تجهیزات ماینینگ در جهان است. اکنون میتوانید محصولات این شرکت را با با گارانتی دوریکوین تهیه نمایید.

ای بنگ (EBang) نیز یکی از تازه وارد های دنیای ماینینگ است که از دنیای مخابرات وارد این حوزه شده و با ماینر های سری E خود توانسته بازاری برای خود دست و پا کند. اکنون می توانید محصولات این برند را با 3 ماه گارانتی دوریکوین و 3 سال خدمات پس از فروش در ایران از دوریکوین تهیه فرمایید.

پنگولین ماینر (Pangolin Miner) تولید کننده دستگاه های ماینر واتز ماینر (WhatsMiner) بوده و می توانید این تجهیزات ماینینگ را با گارانتی دوریکوین تهیه نمایید