آخرین مطالب

در هفته‌های گذشته خبر‌هایی منتشر ‌شد مبنی بر آنکه به زودی آنت ماینر E3 برای ماینینگ اتریوم غیر قابل استفاده خواهد شد. اما بیت مین به روز رسانی جدیدی در فریمور این دستگاه ماینر انجام داد که طول عمر آنرا تا ماه اکتبر افزایش می‌دهد.

ادامه مطلب

امروزه انواع مختلفی از کیف پول‌ها برای نگهداری ارز‌های دیجیتال مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مقاله کیف پول‌ نرم افزاری و انواع مختلف آن معرفی می‌شود.

ادامه مطلب

بیت کوین بیشتر از هر زمان دیگری محبوب شده است. به نظر می‌رسد بیشتر مردم بیت کوین را به عنوان یک دارایی در نظر می‌گیرند. یک سرمایه گذاری که به آنها این امکان را می‌دهد تا به موقع دارایی خود را بفروشند و پول واقعی به دست آورند.

ادامه مطلب

جدیدترین داده‌های به دست آمده از گوگل ترندز و موتور جستجوی بایدو نشان می‌دهد جستجو‌های آنلاین درباره ارز‌های دیجیتال با افزایش قابل توجهی رو‌به‌رو شده است.

ادامه مطلب

ارز دیجیتال زیر مجموعه یک فناوری است که می‌تواند سیستم‌های مالی را از کنترل بانک‌های دولتی آزاد کند و عرضه پول را به دست مردم بازگرداند. با این حال به نظر می‌رسد بخشی از زیر ساخت بیت کوین در یک مکان واحد متمرکز شده و مشکلاتی در استخراج آن وجود دارد. دنیای...

ادامه مطلب

نمایش 1 تا 9 از 435 مورد