آخرین مطالب

آیا تفاوتی وجود دارد که در کدام روز هفته سرمایه گذاری انجام شود؟ جدید ترین بررسی های انجام شده نشان می‌دهد با در نظر گرفتن بازه زمانی طولانی مدت، بیت کوین دوشنبه‌ها بهترین میانگین بازدهی را در بین تمام روز‌های هفته داشته است.

ادامه مطلب

قیمت بازار بیت کوین نوسان و حرکت های حیرت انگیز قابل توجهی از خود نشان داده است. با گذشت ۱۱ سال از پیدایش بیت کوین، حرکت بیت کوین به میزان قابل توجهی تغییر کرده است. این تغییر از مقادیر جزئی شروع شده و تا 20,000$ نیز رسیده است.

ادامه مطلب

طی 24 ساعت گذشته بازار ارز دیجیتال بزرگ ترین حرکت خود را در چند ماه گذشته داشت که کل ارزش بازار را به 245 میلیارد دلار رساند. ‌ارز‌های ‌BSV،BitcoinGold ،Bitcoin Diamond ،Dash و Ethereum Classic امروز بهترین عملکرد را داشتند.

ادامه مطلب

آندریاس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) یکی از شخصیت های شناخته شده در حوزه رمز ارز‌ به تازگی در یک نشست پرسش و پاسخ در یوتیوب درباره سناریویی که می‌تواند در حمله ۵۱% اتفاق بیفتد صخبت کرده است. این اینفلوئنسر معروف هم چنین درباره دلایلی گفته است که بر...

ادامه مطلب

بیت کوین می‌تواند در اثر القای لایت کوین شاهد رونق بازار خود باشد، چرا که به گفته برخی تحلیل گران ارز دیجیتال، لایت کوین وارد یک رنسانس می‌شود که می‌تواند بر بیت کوین تأثیرگذار باشد.

ادامه مطلب

ارز دیجیتال پس از 10 سال توسعه پویا وارد دومین دهه خود شده است. برایان آرمسترانگ، مدیر عامل و از بنیان گذاران کوین بیس (Coinbase) انتظاراتش را از دهه پیش رو بیان کرد.

ادامه مطلب

نمایش 1 تا 13 از 355 مورد