اخبار و تحولات

دنیای ارزهای دیجیتال لحظه به لحظه در حال تغییر و تحول است. این مشخصه تمام بازارهای نو ظهور است. آنچه باعث این نوسانات میشود اخبار و تحولات مثبت و منفی‎ست که روزانه منتشر میشود. با دنبال کردن این رویدادها میتوانید درک و شناخت بهتری از افق پیش رو داشته باشید. 

با دوریکوین از آخرین تحولات دنیای ارزهای دیجیتال را دنبال کنید.

تازه‌های وبلاگ

 لایت کوین ۹۸٪ هش ریت را برای الگوریتم ماینینگ "Scrypt" در کنترل دارد. این تسلط برای امنیت لایت کوین حیاتی است. در حالی که سایر کوین ها مانند بیت کوین کش (Bitcoin Cash) و بیت کوین اس وی (Bitcoin SV) که کنترل حداقلی بر روی الگوریتم خود دارند، ریسک بالایی در...

ادامه مطلب

مطالعه انجام شده توسط موسسه Nobl Insurance نشان می‌دهدکه بازار کریپتو به میزان قابل توجه ۴۸٪ در دوره زمانی ۲۰۱۹-۲۰۱۸ رشد داشته است و این بازار توسعه خواهد یافت.

ادامه مطلب

بنیان گذار لایت کوین در توییتر پس از آنکه اعلام کرد در استارت آپ Casa سرمایه گذاری کرده به این شرکت برای استخدام یکی از توسعه دهندگان پیشین مایکروسافت تبریک گفت.

ادامه مطلب

در ماه‌های اخیر به دلیل تشدید جنگ ارز و افزایش مخاطرات ژئوپلیتیک، سرمایه گذاران بزرگ بر اهمیت بیت کوین به عنوان یک دارایی امن در میان آشفتگی های بازار جهانی تأکید کردند.

ادامه مطلب

شرکت Bitfury Group  فعال در زمینه ماینینگ و بلاک چین به زودی به عنوان یک دیتا ماینر شناخته خواهد شد و فعالیت خود در زمینه تحلیل کلان داده ها گسترش خواهد داد.

ادامه مطلب

شرکت های تولید کننده ماینر Vidtoo، Innosilicon و Obelisk در حال برنامه ریزی برای عرضه ماینر‌های ایسیک جهت ماینینگ ارز دیجیتال گرین (Grin) در تابستان سال جاری هستند.

ادامه مطلب

قیمت بیت کوین طی چند روز اخیر افزایش یافته است. از دیدگاه اقتصاد کلان عواملی پشت این افزایش قیمت وجود دارد که در بلند مدت می‌تواند سبب افزایش بیشتر قیمت این ارز دیجیتال شود

ادامه مطلب

نمایش 1 تا 12 از 173 مورد