اخبار و تحولات

دنیای ارزهای دیجیتال لحظه به لحظه در حال تغییر و تحول است. این مشخصه تمام بازارهای نو ظهور است. آنچه باعث این نوسانات میشود اخبار و تحولات مثبت و منفی‎ست که روزانه منتشر میشود. با دنبال کردن این رویدادها میتوانید درک و شناخت بهتری از افق پیش رو داشته باشید. 

با دوریکوین از آخرین تحولات دنیای ارزهای دیجیتال را دنبال کنید.

تازه‌های وبلاگ

قیمت بیت کوین در حال سقوط آزاد است. بسیاری از تازه وارد ها به بازار که با فراز و نشیب های این بازار پر تلاطم آشنا نبوده و از عوامل موثر در کاهش و افزایش ارزش رمز ارز ها کمتر مطلع هستند به تکاپو افتاده‌اند. در این مطلب سه عامل از میان عوامل موثر در کاهش قیمت...

ادامه مطلب

بیت مین نسل جدید ماینرهای ۷ نانومتری خود را معرفی کرد. این دو ماینر جدید دو حالت عملیاتی مختلف دارند. حالت با کارایی بالا برای نهایت هش ریت و حالت ذخیره انرژی که توان مصرفی کمتری دارد.

ادامه مطلب

این شرکت که در کشور چین مستقر است، روز جمعه اعلام کرد که یک تراشه ماینینگ 7nm با کاربرد خاص و مدار یکپارچه برای الگوریتم SHA256 که توسط بیت کوین و بیت کوین کش و بسیاری رمز ارزهای دیگر استفاده شده، ساخته است.

ادامه مطلب

ماینینگ رمز ارزها دیگر به چند توسعه‌دهنده نرم افزار و مراکز خصوصی آنها محدود نمی‌شود. صنایع ماینینگ طی سال گذشته افزایش قیمت در اوراق قرضه و رشد و تحول زیادی را همراه افزایش ارزش ارزهای رمز‌گذاری‌شده تجربه کرده‌اند

ادامه مطلب

نمایش 1 تا 10 از 24 مورد