آموزش ماینینگ

تازه‌های وبلاگ

امروزه انواع مختلفی از کیف پول‌ها برای نگهداری ارز‌های دیجیتال مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مقاله کیف پول‌ نرم افزاری و انواع مختلف آن معرفی می‌شود.

ادامه مطلب

با افزایش محبوبیت و شناسایی بیت کوین در سراسر جهان منابعی به ارائه آمار متنوع در ارتباط با ارز دیجیتال می‌پردازند. در این مطلب تعدادی از بهترین سایت‌ها مشخص شده که در گروه‌های مختلفی مانند چک کردن قیمت، مصور سازی شبکه و مانند آن تقسیم شده است.

ادامه مطلب

یکی از وبلاگ نویسان بیت کوین، مطلب قابل تأملی درباره خصوصیات ضروری یک بیت کوینر حقیقی نوشته است. اگرچه فاکتور‌های دیگری نیز وجود دارد که هنگام انتخاب بیت کوین برای سرمایه گذاری و نگهداری باید در نظر گرفته شود.

ادامه مطلب

استخر F2pool یکی از شناخته ترین استخر های موجود در بازار ماینینگ بوده که کاربران زیادی در حال حاضر از آن به عنوان استخر اصلی روی دستگاه های خود استفاده می نمایند. F2pool از اکثر ارز های دیجیتال در حوزه ماینینگ پشتیبانی کرده و شما می توانید میزان کارکرد خود...

ادامه مطلب

استخر Slushpool اولین استخر پابلیک در حوزه ماینینگ می باشد اما در اوایل فعالیت Slushpool، با گذشت زمان استخر Antpool به دلیل این که زیرمجموعه یکی از شرکت های تولید کننده تجهیزات در حوزه ماینینگ (بیت مین) بود، توانست با همکاری استخر BTC و با ارائه سرور های...

ادامه مطلب

نمایش 1 تا 9 از 46 مورد