مفاهیم پایه ارز دیجیتال

تازه‌های وبلاگ

درک فرایند ماینینگ بیت کوین برای افرادی که تازه با این مفهوم آشنا شده‌اند ضروری است. در این مقاله چگونگی انجام ماینینگ بیت کوین، نیازمندی‌های انجام آن و اصطلاحات مرتبط شرح داده خواهد شد

ادامه مطلب

بسته به فهرست معیار شاخص‌های قیمت مجزا، ممکن است جزئیاتی مربوط به تمام کوین‌ها و توکن‌های موجود در بازار یا فقط موارد خاصی که مطابق با معیارها هستند، از جمله در دسترس بودن در مبادلات عمومی با سطح کافی حجم معاملات، ارائه دهد.

ادامه مطلب

یکی از مزایای معامله گری رمز ارز این است، بدون اینکه خودتان کوین‌ ها را ماین کنید می‌توانید در معامله آن شرکت کنید – روندی که نیازمند زمان، انرژی، دانش فنی و قدرت محاسباتی زیادی است.

ادامه مطلب

در یک ICO، پروژه‌ای مقداری مشخصی توکن دیجیتال ایجاد می‌کند و آن را معمولا به شکل مبادله با دیگر ارزهای دیجیتال مانند بیت‌ کوین یا اتر به افراد می‌فروشد.

ادامه مطلب

با استفاده از بلاک‌ چین، افراد بسیاری می‌توانند داده‌ای در پایگاه ثبت اطلاعات بنویسند، و جامعه‌ای از کاربران می‌توانند چگونگی ثبت، اصلاح و به روز شدن اطلاعات را کنترل کنند.

ادامه مطلب

سالها اقتصاددانان در پی راه حلی برای ایجاد یک ارز با ارزش گذاری بر پایه داد و ستد بدور از دسترس قدرتها و نهاد های نظارتی برای تعیین ارزش آن بودند. زیرا باور داشتند وقتی "پول" میتواند به هدف اصلی خود که آسان سازی داد و ستد است نائل شود که به محک بازار ارزش...

ادامه مطلب

نمایش 1 تا 8 از 8 مورد