مقالات تحلیلی

تازه‌های وبلاگ

برخی از بانک‌های برتر جهان پیش بینی می‌کنند قیمت طلا تا سال ۲۰۲۱ افزایش پیدا کند. مقاله منتشر شده در بلومبرگ نشان می‌دهد که فاکتور‌های موثر در افزایش قیمت طلا می‌تواند قیمت بیت کوین را نیز افزایش دهد.

ادامه مطلب

یکی از تحلیل گران معروف بازار ارز دیجیتال مدل جدیدی برای قیمت گذاری بیت کوین ارائه کرده است. این مدل جدید قیمت گذاری نشان می‌دهد که بیت کوین به یک روند صعودی دیگر نزدیک می‌شود.

ادامه مطلب

در بخش نخست این مقاله به بررسی تأثیر هاوینگ بر ماینر‌ها به ویژه ماینر‌های با قدرت هش کمتر پرداختیم. در قسمت دوم وضعیت نسل جدیدتر تجهیزات ماینینگ پس از هاوینگ و راه‌های محافظت ماینر‌ها در برابر شرایط احتمالی پس از این رویداد بررسی می‌شود.

ادامه مطلب

چهار هفته تا هاوینگ بیت کوین باقیمانده و پیش بینی‌ها درباره قیمت بیت کوین پس از این رویداد به اوج خود رسیده است. پرسش مهمی که در این میان مطرح می‌شود تأثیر هاوینگ بر ماینر‌ها به ویژه دستگاه‌های ماینرهای قدیمی‌تر است که در دو بخش به آن خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب

مرور داده‌های مربوط به هاوینگ‌های پیشین در شبکه بیت کوین نشان می‌دهد که هاوینگ لزوماً موجب صعود سریع قیمت بیت کوین نمی‌شود و در یک بازه زمانی ۱۰ تا ۱۱ ماهه بیت کوین وارد فاز رشد انفجاری می‌شود.

ادامه مطلب

یکی از محققان حوزه ارز دیجیتال با نام مستعار PlanB می‌گوید سختی ماینینگ می‌تواند شاخصی برای پیش بینی قیمت بیت کوین باشد. تمام سه روند افرایشی مهم در بازار پس از آن آغاز شد که سختی ماینینگ به کف خود رسید، این بدان معناست که بازار امسال می‌تواند شاهد افزایش...

ادامه مطلب

نمایش 1 تا 9 از 31 مورد