وضعیت سبز در بازار ارز دیجیتال

دسته: اخبار و تحولات تاریخ: بازدید: 186

با افزایش قیمت بیت کوین و رسیدن به 4000 دلار و هم‌چنین افزایش قیمت سایر ارز‌های دیجیتال مانند اتریوم بازار ارز دیجیتال دوبار در وضعیت سبز قرار گرفت

وضعیت سبز در بازار ارز دیجیتال با رسیدن قیمت بیت کوین به 4000 دلار و اتریوم به ۱۶۰ دلار

بر اساس داده‌ها با نزدیک شدن قیمت بیت کوین به 4000 دلار بازار ارز دیجیتال سبز خواهد شد. بیت کوین رشدی ملایم و تا حدود ۲ درصد داشته است و تقریبا ۳.۸۹۹ دلار در زمان انتشار این مطلب معامله می‌شود. در طول ماه گذشته بیت کوین تقریبا یک درصد و حدوذ ۷ درصد در هفته افزایش قیمت داشته است. نمودار زیر قیمت بیت کوین طی 7 روز گذشته را نشان می‌دهد.

اتریوم در حال حاضر با قیمتی در حدود ۱۵۹ دلار معامله می‌شود که در زمان انتشار این مطلب بیش از ۶ درصد افزایش داشته است. دومین ارز بزرگ دیجیتال ۳۵ درصد در هفته و ۴۵ درصد سود در ماه داشته است. این هفته توسعه دهندگان اتریوم درباره امکان اجرای الگوریتم اثبات کار (POW) جدیدی صحبت کردند که باعث افزایش ماینینگ مبتنی بر GPU به جای ماینینگ مبتنی بر ایسیک در شبکه شده است. نمودار زیر قیمت اتریوم طی ۷ روز گذشته را نشان می‌دهد.


سومین ارز دیجیتال بزرگ یعنی ریپل (Ripple) در زمان انتشار این مطلب ۲ درصد افزایش یافته و با قیمتی در حدود ۰/۳۶ دلار معامله می‌شود. در طول هفته این ارز بیش از ۷ درصد رشد داشته و سود آن در طول ماه ۵ درصد بوده است. نمودار زیر قیمت ریپل را در ۷ روز گذشته نشان می‌دهد.


ارزش کل بازار رمز ارز در حال حاضر ۱۳۳ میلیارد دلار است که نسبت به کمترین میزان آن در هفته (حدود ۱۲۵ میلیارد دلار)، افزایش داشته است. نمودار زیر ارزش کل بازار رمز ارز‌ را در ۷ روز گذشته نشان می‌دهد.

از ۱۰ ارز دیجیتال، لایت کوین (Litecoin) و ترون (TRON) با ۱۲ و ۱۵ درصد بیشترین رشد را داشته اند. اوایل این هفته صرافی کریپتو Gemini مجموعه ای از تبلیغات برای تنظیم مقررات بهتر فضای ارز دیجیتال را منتشر کرد. این تبلیغات با واکنش های پیچیده‌ای از سوی جوامع ارز دیجیتال روبه رو بوده است. به طوری که برخی بر این باورند که این فضا از مداخله تنظیم کنندگان رنج می‌برد.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاه خود را بنویسید