چگونه ارز دیجیتال خود را نگهداری کنیم؟ Vexel ابزاری برای مدیریت ارز های دیجیتال

دسته: مطالب آموزشی تاریخ:

محبوبیت ارز‌های دیجیتال هر روز در حال افزایش است. وقوع رویداد‌هایی در بازار نیز این شرایط را تسهیل کرده است. راهکار‌های بسیاری برای پرداخت و ذخیره بیت کوین و سایر ارز‌های دیجیتال وجود دارد، اما در کل  برخی از آنها روش‌های ساده‌ای نیستند. بسیاری از سرویس‌ها نیز برداشت سریع از حساب را تضمین نمی‌کنند، vexel سرویسی است که می‌تواند به شما در مدیریت ارز‌های دیجیتال کمک کند.

Vexel چیست؟

اگر به دنبال استفاده از راهی ساده و راحت برای ذخیره سازی، فروش، مبادله و خرید بیت کوین و سایر ارز‌های دیجیتال هستید، یک پیشنهاد خوب برای شما داریم. تمام سرویس هایی که خدمات نگهداری و استفاده از بیت کوین را ارائه می‌کنند، نمی‌توانند امنیت و ناشناس ماندن مشتریان را تضمین کنند. موضوع حفاظت هم اکنون موضوع مهمی است، چراکه بزرگ ترین صرافی‌ها هدف حملات مداوم هکر‌ها و کلاهبرداران قرار می‌گیرند. مسلم است که شما نمی‌خواهید بیت کوین های خود را از دست بدهید و می‌خواهید به راحتی کوین‌های خود را ذخیره کرده و از آنها استفاده کنید. Vexel می‌تواند راهکار خوبی برای این منظور باشد. در ادامه این سرویس و ویژگی‌های آنرا بررسی خواهیم کرد.

Vexel یک کیف پول برای مدیریت دارایی‌های دیجیتال است که فرایند ثبت نام دشواری ندارد. ویژگی اصلی آن حفظ محرمانگی مشتریان است. با Vexel شما می‌توانید بیت کوین را خرید و فروش و مبادله کنید و از بیت کوین بدون نام و داده‌های شخصی استفاده کنید.

 

 

 

 

یکی دیگر از امتیازات Vexel سرعت بالای مبادله است. عملیات مبادله بیت کوین و سایر ارز‌های دیجیتال در این سرویس بدون نوشتن در بلاک چین و تنها با یک کلیک انجام می‌شود. با وجود سادگی استفاده، Vexel سطح خوبی از امنیت را ارائه می‌دهد که از طریق ترکیبی از 34 عدد و قابلیت احراز هویت دو عاملی و یک رمز عبور انجام می‌شود.

مزایای استفاده و نگهداری بیت کوین در Vexel

Vexel چندین سرویس را همزمان با هم ترکیب می‌کند:

  • کیف پول الکترونیک: Vexelبه شما اجازه می‌دهد تا به راحتی و به شکلی امن بیت کوین و سایر ارز‌های دیجیتال را در یک جا نگهداری کنید.
  •  مبادله ارز دیجیتال: با کمک این سرویس، شما می‌توانید تغییرات در بازار را دنبال کنید و با توجه به نوسانات موجود در بازار کسب درآمد کنید.
  • صرافی: به منظور تبدیل بیت کوین به پول فیات یا سایر ارز‌های دیجیتال، شما فقط نیاز به یک کلیک دارید. این پروسه به سرعت انجام می‌شود.
  •  سرویس پرداخت: Vexelدر مقایسه با بسیاری از سرویس‌های مشابه امکان پرداخت سریع‌تر و آسان‌تر بیت کوین را فراهم می‌کند.
  • خدمات پرداخت: Vexelامکان پرداخت سریع تر و ساده‌تر با بیت کوین را در مقایسه با بسیاری از سرویس های مشابه فراهم می‌کند.

تمام این خدمات تا حد امکان به صورت ساده و شفاف ارائه می‌شود. عدد و کد منحصر به فرد ۳۴ رقمی همزمان شماره حساب، رمز عبور و لاگین در سیستم است. این پروسه لاگین را بدون به خطر انداختن امنیت ساده می‌کند.

می‌توان مزایای اصلی Vexelرا به صورت زیر نام برد:

1.ناشناس ماندن: کار با این سیستم به هیچ داده‌ شخصی به جز شماره و کد Vexelنیاز ندارد.

2.امنیت: 34 رقم، امنیت دارایی‌های را بر روی کیف پول پول شما تضمین می‌کند و رمز عبور، تأیید ایمیل و احراز هویت دو عاملی، ریسک را کاهش می‌دهد. علاوه بر آن تمام داده‌ها بر روی سرور‌های توزیع شده و به شکل رمز شده ذخیره می‌شود.

3.عملکرد: این سرویس محدودیتی برای کار با بیت کوین و آلت کوین‌ها ندارد و به شما اجازه می‌دهد هر عملیاتی را به طور کامل انجام دهید.

4.سرعت: استفاده از بسیاری از قابلیت های Vexelفقط با استفاده از یک کلیک انجام می‌شود.

5.شفافیت: Vexelهیچ کارمزد اضافی یا پنهانی برای استفاده از سرویس خود دریافت نمی‌کند و فقط کارمزد ماینر‌ها برای حفظ تراکنش در بلاک چین محاسبه می‌شود.

 

Vexel از چه ارز‌های دیجیتالی پشتیبانی می‌کند؟

تا امروز، فقط چهار ارز دیجیتال در فهرست Vexelوجود دارد: بیت کوین (Bitcoin)، لایت کوین (Litecoin)، دش (Dash)، بیت کوین کش (Bitcoin Cash)، اما توسعه دهندگان وعده دادند به زودی از اتریوم (Ethereum) و ریپل پشتیبانی خواهند کرد.

 در حقیقت امکان استفاده از بیت کوین و سه آلت کوین محبوب برای پوشش تمام نیاز‌ها کافی است. سرویس در دوره های خوبی به مشتریان خود خدمات ارائه می‌کند که امتیاز بزرگی است. نگهداری همیشگی ارز دیجیتال در کیف پول امکان خوبی است که Vexelارائه می‌کند، چراکه بیت کوین و آلت کوین‌های ذکر شده ثبات خود را در بازار نشان داده‌اند. علاوه بر آن رمز ارز‌های عرضه شده هر کدام در بخش خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

چگونه از Vexel استفاده کنیم؟

ایجاد کیف پول شخصی بسیار ساده است. برای شروع بر روی دکمه "Start"در صفحه اصلی کلیک کنید که شما را به صفحه ایجاد Vexelهدایت خواهد کرد. برای ایجاد یک کیف پول باید بر روی دکمه "Create"کلیک کرد.

یک کد 34 رقمی ظاهر می‌شود و تنها چیزی که باقی می‌ماند زدن دکمه "Start" است. اکنون همه چیز آماده است، شما به بخشی هدایت می‌شوید که شماره Vexelو میزان پول را در آن می‌بینید که به شکل پیش فرض بر روی دلار قرار دارد.

 

 

 

 

با کلیک بر روی دکمه "Details" می‌توانید اطلاعات جزئی درباره کیف پول مشاهده کنید، سطح امنیت را افزایش داده و درباره QR-code بدانید. در ادامه سایر گزینه های ممکن برای انجام عملیات مختلف معرفی شده است:

  •  Replenish
  • Withdraw
  • Split
  • Change

 

 

 

 

 

برای پر کردن کیف پول شما باید از اولین دکمه یعنی Replenish استفاده کنید. پس از کلیک بر روی این دکمه یک منو برای انتخاب ارز دیجیتال جهت ذخیره سازی ظاهر می‌شود. در زیر آن آدرس کیف پول و QR-code جهت ساده سازی عملیات قرار گرفته است. در ادامه آن نیز اطلاعاتی حاوی شماره و بالانس vexel، نرخ تبدیل و مقدار نهایی که به شکل بیت کوین یا سایر ارز‌های دیجیتال وارد حساب می‌شود، نمایش داده می‌شود.

 

 

 

 

 

دکمه "Withdraw" منوی دیگری را باز می‌کند. در آن ابتدا روش مورد نظر خود را انتخاب کنید. سه انتخاب وجود دارد: بیت کوین یا آلت کوین های موجود در لیست، کارت یا وجه نقد. سپس شما باید میزانی که قصد دارید از حساب برداشت کنید و آدرس کیف پول را وارد کنید. میزان کمیسیون نیز نشان داده می‌شود. نکته قابل توجه آن است که خود سرویس کارمزدی برای خدمات خود دریافت نمی‌کند و این مقدار به ماینر‌ها  جهت افزودن یک تراکنش به بلاک چین داده می‌شود.

 

 

 

 

 

گزینه "Split"به شما این امکان را می‌د‌هد که کیف پول خود به چند قسمت تقسیم کنید. همه چیز به سادگی انجام می‌شود، اسلایدر به شما این امکان را می‌دهد تا تعداد صورت حساب ها و مقدار آنها را انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

آخرین بخش "Change"است. این امکان وجود دارد که پول یا ارز دیجیتال خود را تغییر دهید، یک عدد جدید و کد برای vexel خود انتخاب کنید.

 

 

 

   

یک گزینه جایگزین نیز برای ایجاد صورت حساب "Buy with Card" است. شما می‌توانید پول خود را در یک کیف پول بیت کوین ودیعه بگذارید و پس از تأیید تراکنش فوراً به فضای شخصی خود بروید. سپس همه چیز مطابق آن چیزی است که پیش از این شرح داده شد.

Vexel چگونه از بیت کوین های شما محافظت می‌کند؟

Vexelداده های مشتری را بر روی سرور‌های توزیع شده و به شکل رمزنگاری شده نگهداری می‌کند و از الگوریتم های رمزنگاری متقارن استفاده می‌کند. تمام رویداد‌های شبکه به صورت تمام وقت با استفاده از یادگیری ماشینی و فناوری های هوش مصنوعی رصد می‌شود. به منظور افزایش امنیت کیف پول شخصی، پیشنهاد می‌شود امکانات حفاظت بیشتر را در تنظیمات vexel فعال کنید. این گزینه ها می‌تواند شامل قرار دادن یک رمز عبور یا احراز هویت دو عاملی با استفاده از Google Authenticator باشد.

دیدگاه خود را بنویسید