کیف پول سخت افزاری جدید Ledger با قابلیت بلوتوث و نگهداری 100 ارز دیجیتال

دسته: اخبار و تحولات تاریخ: بازدید: 190

شرکت Ledger تولید کننده کیف پول‌های سخت افزاری ارز دیجیتال به تازگی کیف پول جدیدی ارائه کرده است که 100 ارز دیجیتال را نگهداری کرده و از فناوری بلوتوث در آن استفاده شده است.

نوآوری در کیف پول سخت افزاری جدید Ledger

با رونق مجدد بازار ارز دیجیتال که منجر به افزایش قیمت بیت کوین تا ۴۰۰۰ دلار شد، پیشرفت ‌فناوری در این زمینه نیز هم‌چنان ادامه دارد. به تازگی یک کیف پول جدید ارز دیجیتال معرفی شده است و گفته می‌شود این کیف پول می‌تواند 100 ارز دیجیتال را هم‌زمان نگهداری کند.
Ledger تولید کننده کیف پول‌های سخت افزاری، جدید‌ترین محصول خود را برای ذخیره ارز معرفی کرده است. این فناوری جدید که Ledger Nano X نام دارد مجهز به بلوتوث است و 100 ارز مختلف را هم‌زمان نگهداری می‌کند. امکان بلوتوث این فناوری به گونه‌ای است که تمام ارتباطات آن رمزنگاری می‌شود. این کیف پول سخت افزاری ششم ژانویه در نمایشگاه بین المللی سالانه CES در لاس وگاس ارائه شد. یک روز بعد این شرکت جزئیات بیشتری در وب سایت خود منتشر و اپلیکیشن موبایل خود را معرفی کرد که به کاربران این امکان را می‌دهد تراکنش‌های خود را مدیریت کنند؛ بنابراین ایجاد تراکنش در هر مکانی امکان‌پذیر است. برنامه به زودی برای دستگاه‌های اندروید و iOS نیز راه اندازی خواهد شد. 
در تابستان گذشته ledger گزارش داد با جذب سرمایه گذاران بزرگ‌تر در حوزه فناوری مانند گوگل، سامسونگ و زیمنس بیش از یک میلیون کیف پول در سال 2017 فروخته است. Ledger هم چنین اواخر ماه اکتبر دفتر خود را در هنگ کنگ افتتاح کرد.
در ماه دسامبر، یک تیم تحقیقاتی نشان داد که آسیب پذیری‌های گزارش شده‌ای در سخت افزار Ledger پیدا کرده‌اند که به آنها اجازه می‌دهد هر فرموری را بر روی کیف پول نصب کنند. در پاسخ به این ادعا، لجر بیانیه‌ای منتشر کرد که آسیب‌پذیری‌ها مهم نبوده و روش‌های هک گفته شده عملی نیستند.

دیدگاه خود را بنویسید