حمل و نقل محصولات دوریکوین

ارسال محصولات موجود در انبار

سفارشات موجود در انبار پس از تایید پرداخت ظرف مدت 1 روز کاری آماده، بسته بندی و ارسال می شوند. روش ارسال پیشفرض توسط دوریکوین با توجه به نوع سفارش مناسب ترین و سریع ترین روش حمل می باشد. شما هر نوع شیوه ی حمل را که انتخاب نمایید شماره ی پیگیری مرسوله برای شما ارسال خواهد شد. با در نظر گرفتن ساز و کار ارسال، ما پیشنهاد می کنیم سفارشات خود را در یک گروه جمع آوری نمایید.

ارسال محصولات مدت دار

سفارشات مدت دار پس از این که در انبار موجود شده و زمان تحویل آن ها فرا رسیده باشد، همانند سفارشات موجود در انبار ظرف مدت 1 روز کاری آماده، بسته بندی و ارسال می شوند.

ارسال محصولات تعمیری

نحوه ارسال و ارجاع محصولاتی که جهت استفاده از گارانتی، ضمانت تعویض و یا دریافت خدمات تعمیر و شستشو برای دوریکوین ارسال و باز پس فرستاده می شوند نیز باید به وسیله شرکت های معتبر حمل و نقل و با ذکر ارزش واقعی و بیمه حمل صورت گیرد. دوریکوین از دریافت مرسولات بدون ذکر ارزش واقعی در فیش ارسال یا بدونه بیمه مرسوله خودداری و آنها را مرجوع می نماید. هزینه ارسال و ارجاع کالاهایی که جهت استفاده از گارانتی، ضمانت تعویض و یا دریافت خدمات تعمیر و شستشو برای دوریکوین ارسال و باز پس فرستاده می شوند بر عهده مشتری خواهد بود.

روش های تحویل سفارشات دوریکوین

 • دوریکوین اکسپرس
  • این سرویس ویژه مشتریان تهران و کرج بوده و در تمامی روز های هفته حتی روزهای تعطیل، سفارشات ظرف مدت 24 ساعت تحویل داده خواهد شد. شرکت دوریکوین تلاش نموده تا با ارائه سرویس دوریکوین اکسپرس، زمان ارسال بسته در تهران و کرج را به حداقل ممکن برساند. تحویل سفارشات اکسپرس دوریکوین در بازه زمانی 9 الی 13 و 15 الی 20 انجام می پذیرد.
 • PDE (موقتا غیر فعال)
  • پست سریع بین المللی یا همان PDE یک شرکت پستی سریع بوده که در بیشتر نقاط کشور شعبه داشته و به صورت درب به درب برای مشتریان خود فعالیت دارد. ارسال بسته های پستی توسط این شرکت 1 تا 2 روز کاری زمان برده و حمل و نقل بسته توسط این مجموعه از امنیت بیشتر و کیفیت برتری برخوردار خواهد بود.
 • تیپاکس
  • مجموعه Tipax دارای یکی از گسترده ترین شبکه های ارتباطی در کشور بوده و این شرکت در مدت 1 تا 2 روز کاری بسته های پستی را به دست مشتریان می رساند. تیپاکس اولین شرکت در ایران می باشد که محصولات را به صورت ارسال سریع درب به درب به مشتریان تحویل می دهد.
 • پست پیشتاز
  • این نوع روش ارسال سریعترین سرویس پستی بعد از سرویس پست ویژه بوده و بسته پستی مشتریان بعد از گذشت 1 تا 2 روز کاری به دست آن ها خواهد رسید. پست پیشتاز یکی از خدمات ارسال مرسوله ارائه شده توسط شرکت ملی پست جمهوری اسلامی بوده که محصول را درب محل به گیرنده تحویل می دهد. این نوع از ارسال ویژه محصولات با وزن کمتر از 1 کیلوگرم می باشد.
 • باربری
  • برای ارسال تابلو برق های دوریکوین از این گزینه  استفاده شده و مشتریان بعد از گذشت 1 تا 2 روز کاری می توانند محصول مورد نظر خود را دریافت نمایند.