حمل و نقل و برگشت

حمل بسته‌ی شما

  • سفارشات موجود در انبار ظرف مدت 2 تا حداکثر 5 روز کاری پس از تایید پرداخت آماده، بسته بندی و ارسال میشوند. روش ارسال پیشفرض ارسال توسط دوریکوین است که با توجه به نوع سفارش مناسب ترین روش حمل را انتخاب میکند. شما هر نوع شیوه‌ی حمل را که انتخاب کنید شماره‌ی پیگیری مرسوله برای شما ارسال خواهد شد.
  • هزینه های ارسال برای کالاهای زیر یکصد هزار تومان شامل هزینه های بسته بندی و پست می شوند. با در نظر گرفتن ساز و کار ارسال، ما پیشنهاد می کنیم سفارشات خود را در یک گروه جمع آوری کنید. ما نمیتوانیم دو سفارش مجزا را با هم در یک گروه جمع آوری کنیم و هزینه برای هرکدام جداگانه محاسبه خواهد شد.
  • نحوه ارسال و ارجاع کالاهایی که جهت استفاده از خدمات پشتیبانی و ضمانت یا دریافت خدمات تعمیر و نگهداری برای دوریکوین ارسال و باز پس فرستاده میشوند باید به وسیله شرکتهای معتبر حمل و نقل و با ذکر ارزش واقعی و بیمه حمل صورت گیرد.
    دوریکوین از دریافت مرسولات بدون ذکر ارزش واقعی در فیش ارسال یا بدونه بیمه مرسوله خودداری و آنها را مرجوع مینماید

تحویل سفارش

هنگام تحویل سفارش چنانچه شاهد صدمه فیزیکی در بسته بندی ارسالی بودید از تحویل بسته خود داری کنید، چنانچه پس از دریافت بسته و باز کردن آن شاهد صدمات فیزیکی روی دستگاه بودید از دستگاه استفاده نکرده و به محض رویت با خدمات پشتیبانی مشتریان تماس بگیرید. چنانچه دستگاه راه اندازی و استفاده شود، مسئولیت مشکلات کالا بر عهده مشتری خواهد بود و دوریکوین هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد. راه اندازی دستگاه هایی که در هنگام حمل دچار صدمات غیر مشهود همچون شل شدن اتصالات داخلی شده اند ممکن است سبب ایجاد مشکلات برای دستگاه شما شود لذا در مورد کالاهای ماینینگ حتماً پیش از راه اندازی با واحد فنی دوریکوین جهت راهنمایی در نصب و راه اندازی تماس بگیرید. در صورت راه اندازی دستگاه بدون هماهنگی با بخش فنی مسئولیت مشکلات احتمالی به عهده مشتری بوده و دستگاه از گارانتی خارج خواهد شد.

سفارشات بین المللی و خرید مدت دار

چنانچه کالایی که خریداری کرده اید سفارش خارج از کشور و یا به صورت مدت دار باشد. ممکن است در زمان حمل و نقل و ترخیص کالا مشکلاتی پیش آید که از عهده دوریکوین خارج باشد. با توجه به اینکه این فرآیند به خصوص در مرحله ترخیص غیر قابل پیش بینی و خارج از کنترل دوریکوین میباشد، دوریکوین مسئولیتی در قبال تاخیر پیش آمده و هرگونه ضرر ناشی از آن را بر عهده ندارد. هرچند با توجه به خط مشی و سیاست مشتری مداری، ضمن آگاه سازی مشتری از روند پیگیری سفارش، خود را متعهد میداند در این گونه موارد تمام تلاش خود را جهت تسریع در فرآیند حمل و ترخیص کالا انجام دهد. 

بازگشت کالا

به دلیل حساسیت بالا و تخصصی بودن تجهیزات ماینینگ و کامپیوتری امکان برگشت کالا به هیچ عنوان وجود نداشته و دوریکوین از دریافت کلیه تجهیزات به عنوان مرجوعی پس از ارسال معذور است.