حمل و نقل محصولات دوریکوین

سفارشات موجود در انبار

سفارشات موجود در انبار پس از تایید پرداخت ظرف مدت 1 روز کاری آماده، بسته بندی و ارسال می شوند. روش ارسال پیشفرض توسط دوریکوین با توجه به نوع سفارش مناسب ترین و سریع ترین روش حمل می باشد. شما هر نوع شیوه ی حمل را که انتخاب نمایید شماره ی پیگیری مرسوله برای شما ارسال خواهد شد. هزینه های ارسال برای کالاهای زیر یک صد هزار تومان شامل هزینه های بسته بندی و پست می شوند. با در نظر گرفتن ساز و کار ارسال، ما پیشنهاد می کنیم سفارشات خود را در یک گروه جمع آوری کرده تا برای هرکدام هزینه جداگانه محاسبه نشود.

سفارشات مدت دار

چنانچه کالایی که خریداری کرده اید سفارش مدت دار باشد، ممکن است در زمان حمل و نقل و ترخیص کالا مشکلاتی پیش آید که از عهده شرکت دوریکوین خارج باشد. با توجه به اینکه این فرآیند به خصوص در مرحله ترخیص غیر قابل پیش بینی و خارج از کنترل دوریکوین است، شرکت از همکاری و صبوری شما در قبال تاخیر پیش آمده پیشاپیش تشکر نموده و ضرر ناشی از آن را بر عهده می گیرد. با توجه به خط مشی و سیاست مشتری مداری شرکت دوریکوین، ضمن آگاه سازی مشتری از روند پیگیری سفارش، شرکت خود را متعهد میداند در این گونه موارد تمام تلاش خود را جهت تسریع در فرآیند حمل و ترخیص کالا انجام داده و به مشتریان به ازای تاخیر پیش آمده معادل 3 درصد خسارت به عنوان دلجویی پرداخت نماید.

بازگشت کالا

به دلیل حساسیت بالا و تخصصی بودن تجهیزات ماینینگ و کامپیوتری امکان برگشت کالا به هیچ عنوان وجود نداشته و دوریکوین از دریافت کلیه تجهیزات به عنوان مرجوعی پس از ارسال معذور است. نحوه ارسال و ارجاع کالاهایی که جهت استفاده از خدمات پشتیبانی و ضمانت یا دریافت خدمات تعمیر و نگهداری برای دوریکوین ارسال و باز پس فرستاده می شوند نیز باید به وسیله شرکت های معتبر حمل و نقل و با ذکر ارزش واقعی و بیمه حمل صورت گیرد. دوریکوین از دریافت مرسولات بدون ذکر ارزش واقعی در فیش ارسال یا بدونه بیمه مرسوله خودداری و آنها را مرجوع می نماید. هزینه ارسال و ارجاع کالاهایی که جهت استفاده از خدمات پشتیبانی و ضمانت یا دریافت خدمات تعمیر و نگهداری برای دوریکوین ارسال و باز پس فرستاده می شوند بر عهده مشتری خواهد بود.

لطفا به نکات زیر توجه نمایید:

1) هنگام تحویل سفارش چنانچه شاهد صدمه فیزیکی در بسته بندی ارسالی بودید از تحویل بسته خود داری کرده و با تیم پشتیبانی مشتریان دوریکوین تماس حاصل نمایید.

2) در صورتی که پس از دریافت بسته و باز کردن آن شاهد صدمات فیزیکی روی دستگاه بودید از دستگاه استفاده نکرده و به محض رویت با تیم پشتیبانی مشتریان دوریکوین حاصل نمایید.

3) چنانچه دستگاه دارای صدمه فیزیکی، راه اندازی و استفاده شود، مسئولیت مشکلات کالا بر عهده مشتری خواهد بود و دوریکوین هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

4) راه اندازی دستگاه هایی که در هنگام حمل دچار صدمات غیر مشهود همچون شل شدن اتصالات داخلی شده اند ممکن است سبب ایجاد مشکلات برای دستگاه شما شود لذا در مورد کالاهای ماینینگ حتماً پیش از راه اندازی با تیم فنی دوریکوین جهت راهنمایی برای نصب و راه اندازی تماس حاصل نمایید.

5) در صورت نصب و راه اندازی دستگاه بدون هماهنگی با تیم فنی دوریکوین مسئولیت مشکلات احتمالی به عهده مشتری بوده و دستگاه از گارانتی دوریکوین خارج خواهد شد.

روش های تحویل سفارشات دوریکوین

 • دوریکوین اکسپرس
  • این سرویس ویژه مشتریان تهران و کرج بوده و در تمامی روز های هفته حتی روزهای تعطیل، سفارشات ظرف مدت 24 ساعت تحویل داده خواهد شد. شرکت دوریکوین تلاش نموده تا با ارائه سرویس دوریکوین اکسپرس، زمان ارسال بسته در تهران و کرج را به حداقل ممکن برساند. تحویل سفارشات اکسپرس دوریکوین در بازه زمانی 9 الی 13 و 15 الی 20 انجام می پذیرد.
 • PDE
  • پست سریع بین المللی یا همان PDE یک شرکت پستی سریع بوده که در بیشتر نقاط کشور شعبه داشته و به صورت درب به درب برای مشتریان خود فعالیت دارد. ارسال بسته های پستی توسط این شرکت 1 تا 2 روز کاری زمان برده و حمل و نقل بسته توسط این مجموعه از امنیت بیشتر و کیفیت برتری برخوردار خواهد بود.
 • تیپاکس
  • مجموعه Tipax دارای یکی از گسترده ترین شبکه های ارتباطی در کشور بوده و این شرکت در مدت 1 تا 2 روز کاری بسته های پستی را به دست مشتریان می رساند. تیپاکس اولین شرکت در ایران می باشد که محصولات را به صورت ارسال سریع درب به درب به مشتریان تحویل می دهد.
 • پست پیشتاز
  • این نوع روش ارسال سریعترین سرویس پستی بعد از سرویس پست ویژه بوده و بسته پستی مشتریان بعد از گذشت 1 تا 2 روز کاری به دست آن ها خواهد رسید. پست پیشتاز یکی از خدمات ارسال مرسوله ارائه شده توسط شرکت ملی پست جمهوری اسلامی بوده که محصول را درب محل به گیرنده تحویل می دهد.