سیاست فروش منصفانه دوریکوین

با توجه به آشفتگی بازار تجهیزات ماینینگ در کشور و عدم ارائه خدمات پس از فروش و فعالیت های سودا گرانه عده ای که بدون دانش فنی و با سو استفاده از بی اطلاعی کاربران نسبت به واردات و فروش تجهیزات ماینینگ اقدام میکنند، گروه دوریکوین با سابقه 5 ساله در حوزه ماینینگ و به پشتوانه متخصصان مجرب و کار آزموده خود تصمیم به ارائه خدمات مشاوره، فروش و پشتیبانی تجهیزات ماینینگ در کشور گرفت. هدف اصلی ما ساماندهی به این بازار و فراهم نمودن بستری امن و مطمئن برای فعالان در حوزه ماینینگ میباشد.

گروه دوریکوین به عنوان یک گروه دانش بنیان هدف اصلی خود را گسترش آشنایی جامعه با ارزهای دیجیتال و نحوه صحیح تولید و تبادل آن قرار داده است و بر این مبنا سیاست فروش خود از مرحله مشاوره و راهنمایی پیش از خرید همچنین تمام مراحل ثبت سفارش و تحویل تا خدمات پس از فروش تنظیم نموده است.

سیاست مشاوره پیش از خرید

با توجه به آنکه زمینه ارزهای دیجیتال در عین سود آور بودن بسیار پر ریسک است، خریدار حق دارد در یک مشاوره فنی و دانش محور اطلاعاتی کامل، جامع و شفاف را دریافت نماید. لذا همکاران ما در گروه مشاوره به طور رایگان تجربیات خود را در اختیار علاقمندان ورود و فعالیت در این حوزه قرار میدهند.کار ما تبلیغ برای جذب شما نیست و پیشاپیش خاطر نشان میکنیم که این بازار، بازاری پر ریسک است.

همکاران ما باید در کمال صداقت و فارغ از اهداف تجاری اطلاعات صحیح و جامعی را در اختیار مشتری قرار دهند و مشکلات پیش رو و راه حل های آن را برای مشتری شرح دهند.

ما خود را موظف میدانیم در مورد هر محصول اطلاعات دقیق و به روزی در اختیار شما قرار دهیم اما تصمیم گیری در مورد خرید و انتخاب محصول مورد نظر را به شما واگذار میکنیم. این شما هستید که باید با جمع بندی اطلاعات دریافتی از کارشناسان ما، محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین گروه دوریکوین به هیچ وجه شما را برای ورود به این بازار تشویق و ترغیب نمیکند.

بهتر است اگر قصد ورود به این بازار را دارید پیش از خرید حتما اطلاعات کاملی از محصولات نحوه و شرایط راه اندازی، کار و درآمد حاصل از آن را بدست آورید. باز هم یادآوری میکنیم که سود بالای ماینینگ نباید باعث شود شتابزده اقدام به سرمایه گذاری کنید.

سیاست فروش

پس از تصمیم گیری در مورد ورود به این بازار و انتخاب محصول مورد نظر، خود را متعهد میدانیم در تمام مراحل پروسه خرید از زمان ثبت سفارش تا تحویل آن، خریدار را در جریان روند کار قرار دهیم. کلیه مراحل فرآیند خرید از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع داده میشود. چنانچه مشکلی در هر یک از مراحل تأمین سفارش پیش آمد که حل آن از دسترس ما خارج بود، در اسرع وقت به اطلاع شما میرسد و تمام تلاش خود را میکنیم تا در همکاری و هماهنگی با شما نسبت به رفع مشکل اقدام نماییم.

هدف ما ارائه تجربه ای آسان و بدون نگرانی از تهیه تجهیزات برای کاربران میباشد و افتخار میکنیم تاکنون در رسیدن به این هدف موفق بوده ایم. 

سیاست خدمات پس از فروش

عدم وجود خدمات پس از فروش و نگرانی از عدم عملکرد صحیح تجهیزات ماینینگ پس از خرید تا کنون دغدغه اصلی ماینر ها بوده است. هزینه سرسام آور تعمیر تجهیزات و عدم وجود یک مرکز معتبر برای گارانتی و خدمات پس از فروش این تجهیزات گروه ما را بر آن داشت به پشتوانه توانایی فنی و تجربه خود اقدام به ارائه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش برای محصولات نماییم. بدین ترتیب شما میتوانید با خیالی آسوده اقدام به تهیه و استفاده از این تجهیزات نمایید.

پشتیبانی فنی شبانه روزی، تعمیر و راه اندازی سریع تجهیزات گارانتی شده در ایران و ارائه خدمات در سریعترین زمان ممکن، هدف واحد فنی و خدمات پس از فروش دوریکوین میباشد.

واحد کنترل کیفیت

با توجه به اهمیت رضایت مشتریان برای ما، واحد کنترل کیفیت دوریکوین نحوه رسیدگی به تمام سفارشات و خدمات پس از فروش به طور مرتب پیگیری میکند. 

چنانچه مشتریان در هر یک از مراحل مشاوره، خرید، و پشتیبانی با مشکلی مواجه شدند میتوانند از طریق گزینه رسیدگی به شکایات اقدام به مطرح کردن مشکل خود کنند تا در اولین فرصت شکایت پیگیری و مشکل رفع گردد و شما در جریان کامل پروسه رسیدگی به شکایت قرار میگیرید.

پیشنهادات و انتقادات شما به ما کمک میکند تا بتوانیم به بزرگترین هدف خود که جلب رضایت و اعتماد شماست دست یابیم. لذا میتوانید هرگونه پیشنهاد و انتقاد خود را از طریق گزینه پیشنهادات و انتقادات در سایت ما قرار دهید تا بتوانیم خدمات بهتری را به شما و سایر مشتریان ارائه کنیم. هر انتقاد و پیشنهاد کوچک شما میتواند به ما کمک کند تا گامی بزرگ در رسیدن به این هدف برداریم.

با سپاس

مدیریت دوریکوین