شرایط تعمیر تجهیزات ماینینگ

  • تجهیزات ماینینگ پس از تحویل به دفتر مرکزی و اعلام توضیحات کامل توسط مشتری به صورت تیکت، به واحد خدمات فنی ارسال می شوند. تجهیزات ماینینگ ارسالی به محض ارسال به واحد خدمات فنی تست شده و در صورتی که توضیحات مشتری با نتیجه تست مغایرت داشته باشد قبل از هرگونه اقدام برای مراحل بعدی با مشتری هماهنگی به عمل خواهد آمد. در صورتی که توضیحات مشتری با نتیجه تست مغایرت نداشته باشد با توجه به زمان ارسال در نوبت عیب یابی قرار خواهد گرفت. قابل ذکر است که زمان مورد نیاز برای عیب یابی حدود 7 روز می باشد. پس از عیب یابی در صورتی که خرابی شامل گارانتی یا هزینه تعمیرات کمتر از 1،500،000 تومان باشد بدون هماهنگی با مشتری خدمات لازم انجام می گردد. همچنین در صورتی که خرابی شامل گارانتی نبوده و یا هزینه تعمیرات بیشتر از 1،500،000 هزار تومان باشد، هزینه به مشتری اعلام خواهد شد و پس از تایید مشتری خدمات لازم انجام می گردد. زمان لازم برای تعمیر حدود 7 روز پس از تایید مشتری می باشد. 

شرایط تعویض تجهیزات ماینینگ

  • تجهیزات ماینینگ پس از تحویل به دفتر مرکزی و اعلام توضیحات کامل توسط مشتری به صورت تیکت، به واحد خدمات فنی ارسال می شوند. تجهیزات ماینینگ ارسالی به محض ارسال به واحد خدمات فنی تست شده و در صورتی که توضیحات مشتری با نتیجه تست مغایرت داشته باشد قبل از هرگونه اقدام برای مراحل بعدی با مشتری هماهنگی به عمل خواهد آمد. در صورتی که توضیحات مشتری با نتیجه تست مغایرت نداشته باشد با توجه به زمان ارسال در نوبت عیب یابی قرار خواهد گرفت. قابل ذکر است که زمان مورد نیاز برای عیب یابی حدود 7 روز می باشد. پس از عیب یابی در صورتی که خرابی شامل گارانتی یا هزینه تعمیرات کمتر از 1،500،000 هزار تومان باشد بدون هماهنگی با مشتری خدمات لازم انجام می گردد. همچنین در صورتی که خرابی شامل گارانتی نبوده و یا هزینه تهیه قطعات لازم بیشتر از 1،500،000 هزار تومان باشد، هزینه قطعه جدید به مشتری اعلام خواهد شد و پس از تایید مشتری خدمات لازم انجام می گردد. زمان لازم برای تعویض قطعه حدود 5 روز پس از تایید مشتری می باشد. لازم به ذکر است در صورت موجود بودن قطعه مورد نیاز روی سایت مشتری می تواند قطعه را مستقیما از سایت خریداری کرده و یا در صورت موجود نبودن روی سایت تهیه آن را به عهده واحد خدمات فنی می باشد.

شرایط خدمات سرویس و تمیز کردن تجهیزات ماینینگ

  • تجهیزات ماینینگ پس از تحویل به دفتر مرکزی و اعلام توضیحات کامل توسط مشتری به صورت تیکت، به واحد خدمات فنی ارسال می شوند. تجهیزات ماینینگ ارسالی به محض ارسال به واحد خدمات فنی تست شده و در صورتی که توضیحات مشتری با نتیجه تست مغایرت داشته باشد قبل از هرگونه اقدام برای مراحل بعدی با مشتری هماهنگی به عمل خواهد آمد. در صورتی که توضیحات مشتری با نتیجه تست مغایرت نداشته باشد، خدمات لازم برای تجهیزات ماینینگ معمولی ظرف مدت 48 ساعت و تجهیزات ماینینگ روغنی ظرف مدت 72 ساعت انجام خواهد شد. هزینه سرویس و تمیز کردن تجهیزات ماینینگ معمولی 250 هزار تومان و برای تجهیزات ماینینگ روغنی 350 هزار تومان می باشد.
  • در صورتی که تجهیزات ماینینگ به قصد تعمیر به واحد خدمات فنی ارسال شوند و بسیار کثیف باشند باید برای آن ها خدمات شستشو انجام شود. هزینه این خدمات برای مشتری با تخفیف ویژه محاسبه خواهد شد.

با توجه به این که بیشتر روند اطلاع رسانی واحد خدمات فنی به مشتریان عزیز از طریق تیکت انجام خواهد شد از مشتریانی که نیاز به استفاده از خدمات فنی دارند خواهشمندیم در جهت تسریع بخشیدن به ارائه خدمات، به محض ارسال تجهیزات ماینینگ خود به آدرس دفتر تهران با استفاده از لینک زیر و کلیک روی گزینه " مشکل فنی در محصول " برای تعمیرات و کلیک روی گزینه "سرویس و تمیز کردن دستگاه" برای شستشوی دستگاه، توضیحات کاملی درباره درخواست و مشکل فنی تجهیزات ماینینگ خود ارائه دهند.

https://www.doricoin.com/support/ticket/new

از مشتریان عزیز تقاضا داریم کارت گارانتی مربوط به هر دستگاه را همراه با آن برای بخش خدمات فنی ارسال نمایند.

برای تمامی دستگاه های ماینر ارسالی به واحد خدمات فنی که شامل گارانتی نمی باشد، در صورتی که مشتری درخواست عدم تعمیر یا تعویض را داشته باشد باید هزینه عیب یابی که برابر با 300 هزار تومان است، پرداخت شود.