شرایط تعمیر تجهیزات ماینینگ

  • تجهیزات ماینینگ پس از تحویل به دفتر مرکزی، به واحد خدمات فنی ارسال می شوند. تجهیزات ماینینگ ارسالی با توجه به زمان ارسال در نوبت بررسی قرار گرفته و پس از عیب یابی زمان و هزینه تعمیر به مشتری اعلام خواهد شد. هزینه عیب یابی تجهیزاتی که برای تعمیر ارسال می شوند برابر با 150 هزار تومان می باشد. قابل ذکر است که زمان مورد نیاز برای عیب یابی 7 تا 10 روز بوده و در صورتی که هزینه تعمیرات کمتر از 500 هزار تومان باشد بدون هماهنگی با مشتری خدمات لازم انجام می گردد. تعمیراتی که هزینه آن بالاتر از 500 هزار تومان باشد، قبل از هر گونه ارائه خدمات با مشتری هماهنگ شده و از ایشان تاییدیه جهت انجام خدمات گرفته خواهد شد.

شرایط خدمات سرویس و تمیز کردن تجهیزات ماینینگ

  • تجهیزات ماینینگ پس از تحویل به دفتر مرکزی، به واحد خدمات فنی ارسال شده و تست می گردد. پس از تست در صورت عدم سلامت تجهیزات ماینینگ توضیحات لازم به مشتری داده خواهد شد. در صورتی که تجهیزات ماینینگ مشکل خاصی نداشته باشد ظرف مدت 24 تا 48 ساعت خدمات لازم انجام خواهد شد. هزینه سرویس و تمیز کردن تجهیزات ماینینگ 150 هزار تومان می باشد.

با توجه به این که بیشتر روند اطلاع رسانی واحد خدمات فنی به مشتریان عزیز از طریق تیکت انجام خواهد شد از مشتریانی که نیاز به استفاده از خدمات فنی دارند خواهشمندیم به محض ارسال تجهیزات ماینینگ خود به آدرس دفتر تهران با استفاده از لینک زیر و کلیک روی گزینه " گزارش مشکل فنی در محصول " برای تعمیرات و کلیک روی گزینه "سرویس و تمیز کردن دستگاه" برای شستشوی دستگاه، شماره سریال دستگاه های ارسالی، کد VIP، تاریخ ارسال، روش ارسال به همراه کد پیگیری خود را اعلام کرده و توضیحات کاملی درباره مشکل فنی تجهیزات ماینینگ خود ارائه دهند.

https://www.doricoin.com/support/ticket/new

از مشتریان عزیز تقاضا داریم کارت گارانتی مربوط به هر دستگاه را همراه با آن برای بخش خدمات فنی ارسال نمایند.