پرداخت هزینه سفارشات در دوریکوین

به دلیل مسائل حقوقی و سیاست های دوریکوین هیچگونه پرداخت خارج از روش های زیر تحت هیچ عنوانی پذیرفته نمی شود. در تمامی پرداخت ها باید شناسه فاکتور و کد مرجع سفارش در قسمت توضیحات فرم مربوطه درج شود. 

روش های پرداخت

  • پرداخت توسط درگاه بانکی

    • مشتریان دوریکوین می توانند برای سفارشات کمتر از 50 میلیون تومانی خود، پرداختی امن و آنلاین را در کمترین زمان ممکن با راحت ترین روش توسط درگاه های بانکی تعبیه شده روی سایت تجربه نمایند. کلیه مراحل پرداخت در سایت دوریکوین و پذیرنده های پرداخت اینترنتی از طریق پروتکل امنیتی SSL انجام می گردد لذا چنانچه در هر مرحله از خرید و پرداخت لوگوی SSL (قفل ابتدای آدرس بار) را ملاحظه نفرمودید از پرداخت خودداری و موضوع را جهت پیگیری به دوریکوین اعلام فرمایید.
  • پرداخت توسط فیش بانکی

    • دوریکوین به دلیل محدودیت های سیستم پرداخت آنلاین امکان پرداخت حواله ای مبلغ سفارش را برای مشتریان با استفاده از پرداخت توسط فیش بانکی و مراجعه به شعب بانک فراهم کرده است. لازم به ذکر است که با توجه به نوسانات بازار ارز مشتریان گرامی باید مبلغ سفارش ثبت شده خود را ظرف یک روز کاری حواله و شماره حواله و شماره پیگیری را به همراه مشخصات صاحب حساب در بخش تیکت سایت درج نماید تا نسبت تایید سفارش اقدام گردد، در غیر این صورت سفارش آن ها باطل می شود. از مشتریان عزیز تقاضا می شود از این گزینه تنها برای سفارشات بالای 50 میلیون تومان استفاده نمایند.
  • پرداخت هزینه هنگام تحویل (موقتا غیر فعال)

    • با استفاده از این گزینه مشتریان محترم دوریکوین می توانند هزینه سفارش خود را پس از دریافت محصول در دفتر تهران یا درب منزل خود در تهران یا کرج، با استفاده از دستگاه کارت خوان بانکی پرداخت نمایند. این خدمت نوین شرکت دوریکوین در راستای اعتماد سازی و ایجاد حس رضایت بیشتر در مشتریان فعال شده و به زودی برای سایر استان ها نیز قابل دسترس خواهد بود.