پرداخت و تسویه حساب

سیاست پرداخت امن

به دلیل مسائل حقوقی و سیاستهای دوریکوین هیچگونه پرداخت خارج از روشهای زیر تحت هیچ عنوانی پذیرفته نمیشود. تمامی پرداختها باید به روش آنلاین یا حواله بانکی با ذکر شناسه فاکتور و کد مرجع سفارش در قسمت توضیحات فرم مربوطه انجام شود و اطلاعات پرداخت به همراه تصویر فیش بانکی در بخش ثبت حواله های بانکی سایت انجام شود

روشهای پرداخت

پرداخت امن آنلاین

کلیه مراحل پرداخت در سایت دوریکوین و پذیرنده های پرداخت اینترنتی از طریق پروتکل امنیتی SSL انجام میگردد لذا چنانچه در هر مرحله از خرید و پرداخت لوگوی SSL (قفل ابتدای آدرس بار) را ملاحظه نفرمودید از پرداخت خودداری و موضوع را جهت پیگیری به مدیریت سایت اعلام فرمایید.

پرداخت حواله ای

دوریکوین به دلیل محدودیتهای سیستم پرداخت آنلاین امکان پرداخت حواله ای مبلغ سفارش را برای مشتریان فراهم کرده است. لازم به ذکر است که با توجه به نوسانات بازار ارز مشتری گرامی باید مبلغ سفارش را ظرف یک روز کاری حواله و شماره حواله و شماره پیگیری را به همران مشخصات صاحب حساب در سایت درج نماید تا نسبت تایید سفارش اقدام گردد، در غیر این صورت سفارش شما باطل میشود.

با استفاده از ارزهای دیجیتال

دوریکوین با توجه به نوع فروش کالا و حوزه فعالیت مشتریان امکان پرداخت مبلغ سفارش با استفاده از ارزهای دیجیتال را فراهم کرده است. لازم به ذکر است در این روش فرآیند خرید به صورت اتوماتیک و تبدیل ارزها به صورت لحظه ای صورت میگیرد لذا با توجه به عدم دخالت دوریکوین در تعیین مبلغ و نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال امکان استرداد وجه یا کنسل کردن سفارش وجود نخواهد داشت.

زرین پال

در روش پرداخت با استفاده از زرین پال با توجه تعرفه های زرین پال مبلغی به عنوان کارمزد بر کل مبلغ افزوده میشود لذا لازم به ذکر است که ترجیحاً در صورتی که دارای حساب زرین پال نمیباشید اقدام به پرداخت با این روش نفرمایید.

نحوه تسویه حساب دریافت خدمات


نحوه تسویه حساب دریافت خدمات به روش آنلاین و با دریافت فاکتور شرح خدمات و  لینک اختصاصی تسویه حساب آنلاین انجام میشود.