گارانتی محصولات دوریکوین


قرارداد ضمانت دوریکوین

با خرید محصولات ماینینگ و تجهیزات جانبی از ما، ضمانتنامه دوریکوین را دریافت میکنید تا با خیالی آسوده از  صحت عملکرد دستگاه، پشتیبانی فنی شبانه روزی و خدمات تعمیر و نگهداری بدون نگرانی نسبت به  از دست رفتن سرمایه به کسب و کار خود بپردازید.

  • 6 ماه گارانتی محصول در سراسر ایران
  • 36 ماه سال خدمات پس از فروش
  • پشتیبانی فنی شبانه روزی
  • دریافت خدمات پیامکی ویژه موقعیت های مناسب تجاری
  • خرید و فروش ارز تولیدی شما به بالاترین قیمت روز بازار
  • بررسی برآورد و طراحی تجهیزات خاص متناسب با شرایط شما

گارانتی دوریکوین

گارانتی دوریکوین

ضمانت معتبر؛ پشتیبانی شبانه روزی

چه قصد ورود به حوزه ارزهای دیجتال و ماینینگ خانگی را داشته باشید یا یک فعال با تجربه باشید، گروه دوریکوین با اتکا به تیم متخصصین و مشاورین مجرب خود تلاش کرده است همه تجهیزات و خدمات لازم جهت فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال را از تهیه و تامین تجهیزات تا پشتیبانی و خدمات پس از فروش؛ تعمیرات و نگهداری؛ طراحی و تولید تجهیزات جانبی و  طراحی، نصب و راه اندازی فارمهای ماینینگ را برای شما در یک مرکز گرد آورده است.

از آغاز گام به گاه در کنار شما

در بازار پر تلاطم ارزهای دیجیتال و ماینینگ، باشگاه مشتریان دوریکوین با خدمات پشتیبانی فنی شبانه روزی، مشاوره مالی، اولویت در خرید ماینر های تولید محدود و تضمین خرید ارز تولیدی شما به بهترین قیمت پشتیبان شماست. با خرید از دوریکوین و عضویت در باشگاه مشتریان همیشه از بهترین قیمتها، سریعترین خدمات، آخرین اخبار دنیای ارزهای دیجیتال و آگاه سازی لحظه ای پیامکی از بهترین و تازه ترین فرصتهای تجاری بهره مند میشوید. سرمایه دوریکوین اعتماد همراهان آن است و به آن میبالد.

باشگاه مشتریان